Strona główna > felietonik > Kiedy bilbordy z Lichocką i okradaniem chorych na raka?

Kiedy bilbordy z Lichocką i okradaniem chorych na raka?

Pomysł, aby 2 miliardy, zamiast na TVP, dać na chorych na raka był pierwszym od dawna ruchem, gdzie opozycja przestała zachowywać się jak nieogary.

Owszem, nie wszystko było dobrze zorganizowane. Przede wszystkim cały pomysł był ogłoszony za późno. To powinno być wałkowane non stop przez posłów opozycji. Oni powinni od tygodni na każde pytanie opowiadać o onkologii. Co pan myśli o gwizdach na Dudę? Myśle, że onkologia jest ważniejsza. Co pani myśli o Hołowni i Smoleńsku? Myśle że powinnismy zając się onkologią. Opozycja jeszcze tak spinować nie umie, ale wreszcie ktoś tam zaczął myśleć.

I teraz, gdy opozycja dała ciała z tajmingiem i gdy nadal nie puściła spotów zrobionych z kilku ujęć gigantycznych kolejek chorych na raka vs pensja Holeckiej, teraz opozycja dostała prezent.

Gest pokazywania fakulca przez Lichocką, która od czasów, gdy ją poznałem w salonie24.pl , tak przykro stoczyła się na dno, jest bowiem mega prezentem.

Gdyby opozycja była ogarnięta, tematem onkologii atakowały teraz non stop Dudę. Bo on musi jeszcze te ustawę klepnąć. Prosiłaby o konsultacje w sprawie tych 2 mld na onkologię. Organizowałabym konferencje. Puszczający filmiki ludzi chorych na raka. A gdy Duda 2 mld na TVP klepnie postawiłaby bilbordy z Lichocką i napisem: mogli dać na chorych na raka, a dali na Kurskiego.

Śledzcie uważnie, co w tej sprawie zrobi opozycja i jak to rozegra. Jeśli znowu odpuści taki samograj, to oznacza, że ani wejście lewicy, ani zmiana na Borysa Budkę nic w opozycyjnym nieogarze nie zmienia.

 1. PiS to ZŁO
  13/02/2020 o 10:56 pm

  Nie dadzą rady tego ogarnąć! Postawie na to mój… zużyty bilet tramwajowy!

 2. 13/02/2020 o 11:25 pm

  Ofkors że nie dadzą

 3. MiM
  14/02/2020 o 12:18 am

  Swoją drogą widać, jak PiS potrafi się ładnie wyłożyć, gdy tylko w miarę celnie go szturchnąć. Tak przywykli do rozmemłania opozycji, że gdy tylko coś idzie nie tak, puszczają im nerwy.

 4. Wróbel
  14/02/2020 o 12:43 am

  Opozycja opozycją, a od czego jest tzw. opinia i debata publiczna?

  Otóż faków już było kilka. Pyzik, Gliński… I zawsze przechodziły prawie bez echa. Temat nie grzał, nie miał zasięgów, po paru dniach wygasał całkowicie.

  Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale patrząc na zasięgi mam wrażenie, że coś drgnęło.

 5. 14/02/2020 o 12:52 am

  Uspokój się synu Ragnara Lothbroka

 6. PiS to ZŁO
  14/02/2020 o 1:57 am

  Oby to była taka taktyka usypiania wroga przed bitwą.
  Trochę późno ale teraz trzeba pominąć to liczenie do 9 i ponowić akcje.

 7. Hellk
  14/02/2020 o 6:52 am

  Abstrahujac, ten fakulec ma szanse byc jednym z tych przelomowych ujec-symboli. W sensie, ze nie tylko bilbord partyjny, ale popkultura – jakies grafiti, koszulki, kubki. Co za taka koszulke dzieciakowi w szkole zrobisz skoro to nie Bob Marlej a poslanka z komisji kultury na onkologie faczy?

 8. pico
  14/02/2020 o 9:32 am

  Eee, Biedroń łamiący matce szczękę lepszy.

 9. hellk
  14/02/2020 o 9:56 am

  pico
  No ale w kategorii ‚fantazje’ jest dużo lepszych rzeczy. Ta rozpierducha King Konga w Nowym Jorku na przykład

 10. 14/02/2020 o 1:11 pm

  Faktycznie ładny prezent. Teraz trzeba się dobrze zastanowić nad sposobem rozpowszechniania, takim który doprowadzi do trwałego podkorowego wżeru u tych, którzy na inne przekazy są oporni. Problemem jest przenicowanie mediów które wspólnie z internetsami doprowadziło do tego, że desygnowany obywatel ma pamięć jętki. „Attention span” maleje równolegle do erozji myślenia linearnego, którą współpowoduje i częstotliwości zdarzeń niewspółmiernej do możliwości indywidualnego metabolizmu informacyjnego.
  Nagle mamy faka Lichockiej, który medialnie (i emocjonalnie) przykrył faka Matackiego sprzed dni trzech czy czterech, a zostanie przykryty przez następnego faka za dni dwa. A może nawet trzy.
  Tego nikt nie jest w stanie „przerobić”, należałoby się zacząć ćwiczyć w sztuce ignorowania tworzących szum faków podrzucanych naprzemiennie przez życie, media i samych zainteresowanych zamętem.

 11. 14/02/2020 o 1:12 pm

  Sorry, autokorekta, miało być „faka Nawackiego”
  Pana profesora przepraszamy i obiecujemy poprawę.

 12. 14/02/2020 o 6:15 pm

  Odpowiadając na postawione w tytule pytanie – mam nadzieję, że nigdy. Nie zagłosuję na nikogo, kto robi z przestrzeni publicznej szambo. Billboardy fundacji pro są już zanadto obleśne. Lepiej nie iść ich drogą.

 13. kris
  16/02/2020 o 1:03 pm

  Jest międzynarodowy sukces Polski.
  W skokach zastosowali właśnie wzór z polskiego sejmu: „trzeba anulować bo przegramy”

 14. Konan Katoda
  17/02/2020 o 12:06 pm

  Może jestem zrypem od spisków, który powinien nosić czapkę z folii aluminiowej? Ale odnoszę nieodparte wrażenie, że niedzielne wydanie Wiadomości miało spinowanie tego fakalca zajebać. Puścili dwa tak kuriozalne materiały, tak bardzo zjebane i w dodatku w tym samym momencie (jakby jeden nie zażarł), żeby dziś nikt o niczym innym nie mówił! Raz pokazali figuranta i podpisali go nazwiskiem istniejącego profesora. A dwa pojechali po bandzie z mega krindżowym odczytywaniem tłita jakiejś celebrytki tvn-u odgrzanym sprzed tygodnia głosem faceta udającego kobietę. No kurwa to nie może być przypadek.

 15. PiS to ZŁO
  17/02/2020 o 1:30 pm

  Też mi się tak wydaje że po odciągnięcie uwagi.
  Pamiętam taką zabawę z dzieciństwa jak mówiło się do kolegi: wyrwę ci włos z głowy i nie poczujesz tego, w tym samym czasie kopało się go w nogę.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: