Strona główna > felietonik > Ciąża lochy lochy sprawą

Ciąża lochy lochy sprawą

Jako że od jakiegoś czasu mamy netową dyskusję o odstrzale dzików w kontekście ludzkiej aborcji, propozycja małego doświadczenia. 

Wyobraź sobie, że jesteś lochą dzika. I z dzikiem zrobiłaś barabara. Jesteś teraz ciężarną lochą. I teraz, głupia sprawa, jako ciężarna locha dzika możesz ze swoją ciążą zrobić, co chcesz. Możesz biegać, skakać, nurkować, palić szlugi (jak ktoś je zostawi w lesie), walić ciężarnym brzuchem w drzewo. Ba, inne dziki mogą Ci Twój ciężarny brzuszek wyskrobać kłami, albowiem nikt Ci w tym nie przeszkadza. Nikt, żaden człowiek ani dzik pro-life. Nikt nie biega za Tobą i nie krzyczy, że jakiś tam dzik tysiąc lat temu chodził po wodzie, więc Ty teraz nie możesz usuwać ciąży. Możesz, jak najbardziej możesz. Bum, bum, puk, puk i po sprawie. Nikt nie zamówi duchowej adopcji warchlaczka. 

No dobrze, ale co do tego mają ludzie? No więc wyobraź sobie, że jako locha chcesz usunąć ciążę i nauczyłaś się tej mowy ludzkiej. Nie tak znowu to niemożliwe. Skoro ponoć ojciec Bashobora wskrzesza umarłych, o czym opowiadał Tarczyński, to chyba locha może się nauczyć polskiego, prawda? 

No więc, załóżmy, że się nauczyła. Znaczy Ty, locho, się nauczyłaś. Idziesz więc najpierw do działaczki pro-choice. I ta lewaczka mówi: droga locho, Twoje życie jest dla nas najważniejsze, jeśli ty, droga, locho, CHCESZ usunąć ten nic nieczujący tuż po zapłodnieniu zlepek komórek zwanym małym dzikiem, to proszę: tu jest tabletka. Bierz ją i chrumkaj sobie. Jesteś piękną lochą, zaproś nas za jakiś czas na ochrumkiwanie kolejnego potomstwa. Nie, wbrew TWOJEJ WOLI nie zabijemy Ciebie ani Twojego płodu. Wbrew Twojej woli, rozumiesz, W O L I. 

Teraz, jako locha, idziesz do działaczki pro-life. Ta mówi: niestety, locho, życie zaczyna się od poczęcia, a więc nosisz życie małego dzika, ale że Bóg nakazał czynić ziemię sobie poddaną, a tradycja polowań jest święta, toteż jebać i Ciebie i Twojego warchlaka też i weź popatrz na chwilę za okno, tam w tamtą stronę, nie, nie, a skąd Stefan wcale nie ma żadnej strzelby w ręku…

Jaki płynie z tego morał dla naszej lochy? Po pierwsze: nie uczyć się mowy ludzkiej. Po drugie: spierdalać zawsze na widok kogokolwiek o prawicowych poglądach. 

Cieszę się, że mogliśmy sobie to wytłumaczyć.

Reklamy
 1. satan
  11/01/2019 o 11:32 am

  jezus, jakie to jest denne. i niczego nie tłumaczy. proponuję usunąć i napisać coś z sensem. przecież Pan potrafi.

 2. 11/01/2019 o 11:36 am

  Tłumaczy wszystko, dla bardziej tępych jest nawet wielkimi literami.

 3. 11/01/2019 o 12:51 pm

  Kurwa, życie zaczęło się 3 miliardy lat temu i nigdy nie ustało. Życie nie zaczyna się w momencie poczęcia, albowiem nie ma czegoś takiego jak moment poczęcia. Poczęcie, jeśli zgodzimy się używać tego mało precyzyjnego terminu religijnego, który nie wiadomo dlaczego znalazł się w konstytucji, zamiast ideologicznie neutralnego „zapłodnienie”, to nie jest moment tylko długotrwały, wielogodzinny proces rozpoczynający się atakiem plemników na komórkę jajową, poprzez wniknięcie przez błonę komórkową do wnętrza i powstania zygoty.
  Człowiek nie zaczyna się w procesie zapłodnienia, albowiem, jak wszystki pozostałe płciowe formy życia istnieje w dwóch postaciach – haploidu i diploidu. Tak, człowiek jest w zasadzie, podobnie jak każde inne istnienie biologiczne, informacją genetyczną, obrośniętą mięsem, oplecioną naczyniami krwionośnymi i systemem nerwowym, ewentualnie z bogatym w tłuszcz wyrostkiem – mózgiem.

 4. kotek.filemon
  11/01/2019 o 2:21 pm

  Toteż ustawa o leczeniu niepłodności definiuje (o dziwo przytomnie), że zarodek ludzki podlegający rejestracji i ochronie powstaje w momencie zakończenia się kariogamii. Niestety nie wiem jak z dzikami…

 5. 11/01/2019 o 3:00 pm

  Ale ja będę się upierał, że haploid jest równie dobrym życiem ludzkim co diploid.

 6. 11/01/2019 o 3:23 pm

  Największe kłamstwo prolajferskie to to, że jakoby aborcja była aktem zabijania. Dowody falsyfikujące to kłamstwo dostarczają sami plolajferzy swoimi doniesieniami o tych wszystkich, którzy przeżyli aborcję. No chyba, żę wierzymy, iż oto człowiek od tysięcy lat rozwija technikę i organizację tak, by mógł coraz szybciej i coraz bardziej masowo zabijać siebie nawzajem i inne gatunki, a wciąż nie radzi sobie z bezbronnymi i nieruchliwymi płodami i zarodkami.

 7. KMja
  11/01/2019 o 6:53 pm

  Piękny przykład na sedno marksizmu, czyli zepchnięcie człowieka na powrót do stanu zwierzęcego.

 8. Anonim
  12/01/2019 o 9:40 am

  @kmja
  Tak jakby to dzikie swinie po ulicach strzelaly do ciezarnych kobiet.

 9. -m
  14/01/2019 o 11:43 am

  @Starosta: no nie, nie bardzo haploid równy diploidowi, nadto haploid haploidowi nierówny. Mamy na przykład taki haploid (jajo), który jest zdolny do podziałów, najczęściej wskutek jakiegoś bodźca (np. termicznego, albo wskutek obecności plemnika, czasami nawet z udziałem genomu cwanego plemnika pasożytniczego, tu łożyskowce) oraz na przykład taki haploid, który jest jedyną komórką, z której na pewno nie będzie organizmu potomnego, bo nawet jak się podzieli, to da tylko raka (wzmiankowany plemnik). No ale to są subtelności.
  Z innych subtelności: wizja plemników atakujących jajo bardzo heroiczna, ale za to niespecjalnie faktyczna. Jajeczka są aktywne w procesie zjadania plemnika, plemniki lecą na lep dość biernie. Tylko chłopakom naukowym się taka wizja mniej podobała, no bo co tu zrobić ze świeżo wdzianą zbroją.
  Z pozostałą częścią komentarza zgadzam się całkowicie.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: