Strona główna > felietonik > Prawicowy eksperyment

Prawicowy eksperyment

 1. Przychodzę do lekarza, a tam powstaniec warszawski przepycha się do drzwi i prosi o przyjęcie bez kolejki! A ja czekam już 15 minut. To chore!
 2. Podjeżdżam pod rehabilitację i żaden facet nie chce wstać z wózka, żeby się przywitać! Żaden! Zero kultury!
 3. Przyjeżdżam do roboty, a babka, co wczoraj rodziła, nie chce faktur za siłownię wypełniać! Faktur wypełniać! A faceci wypełniają nawet gdy mają anginę! Koniec cywilizacji!
 4. Stoję na światłach, a tam dwa małe koty przechodzą po pasach. Trąbie, a te stoją, trąbie jeszcze raz. Chce je przejechać, żeby się wreszcie nauczyć szacunku dla gatunku ludzkiego, ale siedzący obok redaktor Gazety mnie powstrzymuje. To chore!

WSTĘP

Celem badania było pokazanie, że racjonalne krytyczne myślenie dotyczące powstania warszawskiego, grzeczności, prawa pracy i gatunku ludzkiego zostało sparaliżowane poprawnością polityczną.

BADANIE

Eksperyment przeprowadzono na grupie na grupie 5 miliardów osób korzystających z twittera. Zostało ono zainicjowane wpisem udającym święte oburzenie na powstańca warszawskiego, niepełnosprawnych na wózku, kobietę po porodzie i koty na światłach.

Według przewidywań badaczy twitty spowodować miały dwa rodzaje reakcji: rzeczową dyskusję i nieposkromiony hejt w kierunku twittującego, przy czym, według badaczy reakcje rzeczowe stanowić miały być zupełnie marginalne, przeważać miał hejt. Założenia spełniły się w zupełności i będą analizowane.

WNIOSKI AD HOC

Sterowanie społecznymi emocjami wymaga intuicyjnej znajomości (kwik). Polskie społeczeństwo na obecnym poziomie zostało głęboko zainfekowane poprawnością polityczną (nieracjonalna, emocjonalna obrona rzekomego ataku np. na niepełnosprawnych zamiast namysłu i szukania rozwiązań jak mają wstawać z wózka). Eksperyment powinien być opublikowany w Nature albo XVI Przeglądzie Sarmackim.

Źródło metodologiczne

prof. Tata Madzi 

Przepis na prawicowy eksperyment:

Niech X posiada Y followersów F, gdzie Y > 1000 to dla każdego F należącego do Oburz, każdy F to chuj  = X wygrał

Reklamy
 1. marcin_be
  02/05/2017 o 4:24 pm

  tak się pastwić nad niepełnosprawnym? a fe!
  ps. jestem ciekaw jak tłumaczy sobie Warzecha, że łyknął „eksperyment” bez popitki to po same bile :)

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: