Strona główna > felietonik > First to fight!

First to fight!

Jeszcze nigdy tak wielu nie używało kredek przeciw tak niewielu, kredki kredkom zgotowały ten los, chcesz pokoju – gotuj kredki do wojny – tego rodzaju heroiczne heheszki odważni Polacy wmawiają tchórzliwym Francuzom, wiadomo nie ma bardziej żałosnego kraju niż „pedalska” Francja. Bo jak oni walczą, jak te tchórzliwe Francuziki żałosne.

Otóż te tchórzliwe Francuzizki walczą z ISIS od dłuższego czasu. I dlatego są atakowani. Nie, nie Wy, odważni Polacy, co nie potraficie zmienić zapasowej opony w prezydenckiej gablocie, a Francuzi. Tak, to tchórzliwi Francuzi do walki z ISIS rzucili (i to już dawno) fregaty, lotniskowce, myśliwce, i bombowce. Tak, Francuzi. A Wy, Polacy, co zrobiliście, gdy okazało się, że dwie Polki w Nicei zostały zabite? Ano prezydent się rozpłakał. I wzruszył. Kilka tygodni wcześniej podpisał udział, aż czterech F16 w koalicji antywojennej. Ale polskie samoloty nie zostały wysłane do walki. Dlaczego? Bo tam nie jest bezpiecznie! Tak, proszę państwa, nie jest bezpiecznie, a przecież armia polska nie jest po to, żeby walczyć tam, gdzie jest niebezpiecznie. Od tego jest francuska straż miejska.

Zresztą, co ja piszę, Nicea.  A co ze Smoleńskiem? Co z wymordowaniem polskich „elit”, polskiego prezydenta, jego małżonki, ministrów, posłów, posłanek. Bo to był mord, prawda? Cóż z tym zrobiliście, odważni Polacy. Co przewielebna Poland first to fight uczyniła w odwecie sprawcom? Co husarze wyklęci zrobiliście Tuskowi, co Putinowi? Ano nic. A nie przepraszam, kładliście kredki tulipany. Zresztą te tulipany i tak Wam Gronkiewiczowa kazała zabrać, więc staliście ze spuszczoną główką, łkając, że zakazane kwiaty, zakazane znicze. Co zrobiliście z wrakiem, gdzie wasza odwaga synowie Batorego i Matki Boskiej Pancernej? Przeczołgali Wam w błocie całą delegację, drugi Katyń Wam ponoć zrobili – a Wy co? Stoicie i prosicie o wrak. Ba, jakie prosicie, ile razy od ostatnich wyborów usłyszeliście o zwrotu wraku? Ile razy Macierewicz krzyczał na Putina, żeby oddał wrak? Ano właśnie. I krzyczeć nie będzie, bo jak otworzy buźkę, to Orban za smycz pociągnie i zostaniecie w UE sami. No może z Turcją, którą tydzień temu do UE wprowadził Drebin Waszczykowski.

Nicea, Smoleńsk… Barak Obama przylatuje do Polski, polskie małpeczki klaszczą, bo przywiózł obietnice tysiąca żołnierzy. Tysiąca żołnierzy. Całe trzy autokary. Odważna Polska odetchnęła – mamy teraz garść marines i to nie jest nasze ostatnie słowo. Bójcie się! I przylatuje Barak Obama – facet, który co wtorek przy kawie wydaje rozkazy bombardowania dronami, cywilów nie cywilów, na ch…olerę drążyć temat. I ten facet staje na mównicy, i niczym Chruszczow, obsztorcowuje Waszego plebana na oczach całego świata, a ten pokornie schyla głowę, bo, fakt, to akurat potrafi najlepiej. Gdzie Wasz honor, gdzie schowaliście swojego Pyzika, komu się potraficie postawić. I Wy śmiecie pouczać Francję? Ile razy Obama opieprzał Sarkozego, Hollanda, ile razy Rosjanie innym krajom wraku nie oddali, ilu polityków francuskich leżało w smoleńskim czy innym błocie? I czy francuski Macierewicz przy narodowej katastrofie też uciekał pociągiem?

Wszystko, co potraficie, to prosić się w UE o pieniądze, umywać od wszystkiego katolickie rączki, i pouczać, pouczać, pouczać, zwłaszcza te narody, które w przeciwieństwie do Was, nie dawały się dymać przez trzy ostatnie stulecia.

Reklamy
 1. 24/07/2016 o 6:21 pm

  Kolega wklei linka do tej dość paskudnej organizacji militarnej w sam raz dla prawaków, może w końcu kilku skorzysta
  http://pl.legion-recrute.com/

 2. 25/07/2016 o 11:56 am

  .. paskudnej?

 3. 25/07/2016 o 10:19 pm

  Trafny komentarz na te idiotyczne prześmiewcze teksty o gestach solidarności i odreagowania zamachów. Komentarze i demotywatory na stronie głównej były wg mnie wręcz obrzydliwe.

 4. Michał
  26/07/2016 o 1:27 pm

  „Otóż te tchórzliwe Francuzizki walczą z ISIS od dłuższego czasu. I dlatego są atakowani.”

  Idealny plan, niech więcej „uchodźców” bez paszportów wpuszczają do kraju. Z jednej strony z nimi walczą a z drugiej ich „ratują”

  „odważni Polacy, co nie potraficie zmienić zapasowej opony w prezydenckiej gablocie”

  idealne porównanie bezmyślnej osoby.

  „a przecież armia polska nie jest po to, żeby walczyć tam, gdzie jest niebezpiecznie”

  Polska armia jest od ochrony kraju, nie wpieprzaniu się w nie woje sprawy, co potem skutkuje atakami na własnej ziemi.

  „Co z wymordowaniem polskich „elit””

  Wymordowaniem? Wypadek to morderstwo? Lewactwo tam gdzie im wygodnie potrafi potrafi zarzucać komuś faszyzm, ksenfobizm, morderstwa ale gdy islamista kogoś zabija po czym woła „allah akbar” to jak małpki powtarzacie „motyw zabójcy nie jest znany”

  „Barak Obama przylatuje do Polski, polskie małpeczki klaszczą”

  Na jakim forum widziałeś aby prawicowcy cieszyli się na tą wieść? To lewackie media były tak bardzo podniecone gdy Komorowski „chronił kraj”

  „umywać od wszystkiego katolickie rączki”

  Faktycznie, każdy polak jest katolikiem, dlatego kościoły w niedziele puste.

  „nie dawały się dymać przez trzy ostatnie stulecia.”

  Przez stulecia nie, w ostatnich latach to u nich giną ludzie w atakach terrorystycznych bo władzy zachciało się z jednej strony ich zabijać a z drugiej przyjmować każdego kogo popadnie, nie ważne czy to uchodźca, któremu grozi wojna czy gość, który przyjechał po socjal. Idealny plan. Jak na razie Polska w nic się nie miesza i żadnych ataków nie mamy, przypadek? Dymać to dymają ich media, które próbują obarczyć winą „białych katolików”, próby zatuszowania gwałtów przez policję, retuszowanie zdjęć, zwalanie winy na brutalne gry to idealne tego przykłady.

  Płacz dalej. Polska taka ksenofobiczna, taka zła a gdzie były Niemcy, Francja czy Anglia gdy była wojna na Ukrainie? Kto przyjął ich najwięcej? Ale co, oni są biali to się nie liczą? Większości uchodźców nie da się zidentyfikować, nie wiadomo czy ucieka przed wojną czy chce się wysadzić na lotnisku. Pomoc to nie tylko przyjmowanie ich do siebie oraz dawanie im socjalu. Ile % świata to kraje stricte muzułmańskie? Skoro tak im źle to czemu do nich nie emigrują?

 5. Tomasz
  26/07/2016 o 3:03 pm

  Michał, mylą ci się brązowi ludzie. Walczą z jednymi, ratują innych.

 6. marcin_be
  26/07/2016 o 6:38 pm

  o ale wielki troll wypełzł! dawno nie widziany okaz! Michał dajesz dalej! świetnie Ci idzie! masakrujesz lewaga!

 7. Julia Bloch
  21/08/2016 o 4:33 pm

  „Otóż te tchórzliwe Francuzizki walczą z ISIS od dłuższego czasu.”
  Dwa lata to nie jest dłuższy czas dla kraju. Francja walczy z terroryzmem od od paru dekad tylko w oficjalnej własnej wersji dziejów, a tak naprawdę przyczyniła się do radykalizowania islamu, Tyle jest warta jej walka.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: