Strona główna > felietonik > Prawicoworynkowa lojalka

Prawicoworynkowa lojalka

Gmyzgejt rozwija się  w najlepsze, bo najlepsze jest zawsze wtedy, gdy do kompa dorwie się Karnowski Michał. Względnie jego mniej rozgarnięty brat Jacek runner Karnowski. Tym razem Karnowski wydał oświadczenie w imieniu Uważam Rze, podpisane przez Lisickiego i kogoś tam jeszcze. Że je pisał albo co najmniej współredagował Karnowski osobiście, to ja poznaję i bez moich czterech źródeł, z których brudny paluch i nos wcale nie są najbardziej śmierdzące. Nie ma bowiem drugiej takiej nędzy stylistycznej w polskim dziennikarstwie jak autor Żelaznego Kanclerza. Nie ma gościa, który pokazuje, że w Polsce dziennikarzem może być dosłownie każdy. Nawet facet, co nie potrafi obsługiwać budzika.

Oświadczenie UważamRze  nie jest oczywiście w swej wymowie pierwszą prawicową biedą. Kilka lat temu sytuacja była podobna. Otóż okazało się, że w niepokonalnie poczętym IPNie och ach niestety znalazły się kwity na to, że Marek Król – ówczesny właściciel Wprost – jest Tajnym Współpracownikiem Służb Bezpieczeństwa.  Mogło by się wydawać, że skoro nie było niewinnych TW, a każdy donos szkodził blablaba yghmyghm  to może jakoś gromadnie te wszystkie Rybińskie, Terlikowskie i cała plejada ówczesnych prawicowych dziennikarzy Wprost z tzw. kapusiem  Królem współpracę zerwie. Nic takiego się oczywiście nie stało. Ci sami, co za TW Maleszkę Wyborczą opierdalali, dla TW Króla pisali, kabzę mu nabijając. Pecunia non olet, ty ruski agencie!

Wtedy jednak przynajmniej potylicę wsadzili do piachu, tak jak ją ładują i palą głupa, gdy SKOK jedną ręką pozwami ściga dziennikarzy Wyborczej i Polityki, a druga sponsoruje prawicowe eventy. Tym razem nie schowali. Tym razem dali głos. Co ciekawsze fragmenty poniżej:

Ponad rok temu podjęliśmy decyzję by kontynuować wydawanie tygodnika po zmianie właściciela Presspubliki. Uzyskaliśmy wówczas gwarancję pełnej niezależności. Wydawca nigdy, w żadnej formie, w żaden sposób, nie wpływał na kształt redakcyjny pisma, nie podejmował też takich prób. Dotrzymał słowa iż „Uważam Rze” to redakcja samodzielna. Nie mamy też żadnych sygnałów by coś złego miało w tej mierze nastąpić.

Boli nas to co dzieje się w „Rzeczpospolitej”, wspieramy każdą walkę o wolność słowa. Jednak dopóki możemy wypełniać naszą misję równie uczciwie jak dotychczas, dopóty zaufaniem obdarza nas blisko milion czytelników „Uważam Rze”, dopóki tygodnik jest tak chętnie kupowany – będziemy ją pełnili. Najważniejsze jest bowiem zaufanie czytelników, wobec nich pełnimy służebną rolę. Oni wiedzą, że nazwiska naszych autorów, ich życiorysy, dorobek są najlepszymi gwarancjami niezależności. Gdyby coś nam zagrażało – jak zawsze gotowi jesteśmy do zdecydowanej reakcji. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

Jeśli dobrze rozumiem, mamy więc do czynienia z sytuacją, gdy po dyscyplinarnym wyrzucenia Gmyza kolędowaniu jego kumpli po mediach z płaczem o morderstwie Czarka, kilka dni później ci sami kumple wydają oświadczenie, w którym morderca okazuje się zapewniać wolność słowa w ich własnym biznesie. Niezależność tygodnika „najlepszych niepokornych piór” – jak przeczytać można w trololooświadczeniu – sprowadza się do głośnego „stoimy przy Hajdarze i stać chcemy”, bo przecież wiadomo, że zależni i tchórzliwi to są dziennikarze Wyborczej, co mają kredyty.  Nie to co niepokorny zespół UważamRZE. Albo Gazety Polskiej Codziennie, gdzie szefem rady nadzorczej jej wydawcy został apolityczny Ryszard Henry Czarnecki.

Mało tego, żeby było bardziej po prawicowemu o kupowanie UważamRze na twitterze apeluje sam… Cezary Gmyz. Ten sam Gmyz, które swoje wypieprzenie z roboty przez Hajdarowicza porównał do końca wolności słowa i stanu wojennego. Jak wiadomo stan wojenny polegał na tym, że po zwolnieniu biegałeś po wszystkich stacjach telewizyjnych i radiowych szlochając o podłym reżimie. Sytuacja sprowadza się więc do tego, że aby wspierać wolność słowa, którą miażdży Hajdarowicz, musisz płacić kasę … Hajdarowiczowi, który wolność słowa wydaje. Srsly, takie rzeczy to tylko na polskiej prawicy.

Reklamy
 1. 08/11/2012 o 9:43 pm

  Pierwszy!

 2. mruk
  08/11/2012 o 9:53 pm

  Ci faceci są po prostu wstrętni. Amen.

 3. hlb
  08/11/2012 o 9:56 pm

  „niepokonalnie poczętym” – coś się sypnęło, czy ja nie zrozumiałem i powinienem spierdalać?

  BTW, fajnie że dajesz urle do tych różnych zaprzeszłych lulzów. Mnie dwa tygodnie zajęło zapamiętanie, że ten łoś nazywa się Gmyz. Dzisiaj się dowiedziałem, że tych Karnowskich jest dwóch i to są bracia (skecz z budzikiem, nie znałem, fajny). Jako nietutejszy, bardzo cenię sobie wyłożone prosto i z urlami.

 4. jaja
  08/11/2012 o 10:56 pm

  Z innego punktu widzenia, to „dziennikarze” w tym oświadczeniu mówią, że od zawsze wiedzieli, że ich pracodawca/wydawca to głupi chuj łamiący wolność słowa i inne podstawy dziennikarstwa ale dali mu szansę kontynuując URze. Niestety, znowu okazał się głupim chujem łamiący wolność słowa i inne podstawy dziennikarstwa a z tym oni walczą… (ale kasa, itd). Co na to Hajdarowicz?

 5. hlb
  08/11/2012 o 11:09 pm

  jaja :
  Co na to Hajdarowicz?

  Like, nie przeszkadza mu być głupim chujem? A jak mu się znudzi, to wyciągnie im wtyczkę.

  But srsly, w tej całej dramie jestem totalnie kibicem Hajdarowicza. Nawet jeśli okaże się, że sąd czy niesąd przyzna jakąś rację gmyzowatym.

  I nie dlatego, że uważam, że stało się coś strasznego, trotyl rozpalił wojnę polsko-polską, że się dopuścili czy coś. Po prostu, kiedy widzę takie upadki prawactwa, to autentycznie cieszy mnie ich ludzka krzywda. To silniejsze ode mnie, nic nie zrobię. Jak się ktoś urodził czerwonym Żydem, to brunatnym Kukizem nie umrze. :-D

 6. 08/11/2012 o 11:49 pm

  Awaria budzika. Kurwa, jak mnie to śmieszy. Awaria budzika. Za awarię budzika to z roboty wyrzucali tylko w stanie wojennym.

 7. hlb
  08/11/2012 o 11:50 pm

  dawrweszte :
  Awaria budzika. Kurwa, jak mnie to śmieszy. Awaria budzika. Za awarię budzika to z roboty wyrzucali tylko w stanie wojennym.

  Ale słyszałęm, że ten Gmyz ogłosił, że znowu jest jak w stanie wojennym. Tylko, że to jest stan wojenny 2.0. Cały z waty cukrowej.

 8. hlb
  09/11/2012 o 12:07 am

  Ukradłem Wurmanowi. Nie mogłem się powstrzymać.

 9. cyncynat
  09/11/2012 o 12:36 am

  Nowosci zza oceanu: http://www.cbsnews.com/8301-250_162-57547239/adviser-romney-shellshocked-by-loss/?pageNum=1&tag=page

  Fragment ktory mnie szczegolnie urzekl: „Romney was stoic as he talked to the president, an aide said, but his wife Ann cried. Running mate Paul Ryan seemed genuinely shocked, the adviser said. Ryan’s wife Janna also was shaken and cried softly.”

  Jaki piekny tradycyjny podzial rol: faceci sa twardzi i stoiccy, a ich zony cichutko placza.

 10. barista
  09/11/2012 o 1:28 am

  ta mniej ważna softly cried, wazniejsza ryczała jawniej, podobnie Mitt był dzielny, a koleżka ciutke jednak zmartwiony

 11. Koniec Polski Prawej
  09/11/2012 o 6:56 am
 12. taboret
  09/11/2012 o 9:23 am

  Ich ideolo pewnie jest takie:
  To szuja i zdrajca ale popracujmy u tego bauera ile sie da a jak wybije godzina w to za te pieniadze kupimy rozpylacz i 50 pestek, pojdziemy na barykady i odbijemy smolenski wrak z rak pohancow.

  Naturalnie rzeczywistosc jest taka, ze jak sie jest prawdziwie prawicowym, wolnorynkowym publicysta to zyje sie glownie z tego co zalatwia im ich prawicowi, wolnorynkowi politycy w panstwowych spólkach. Teraz zaciagu nie ma wiec trzeba zarabiac na okupancie. W ich przekonaniu zapewne cierpia podobnie jak byliby w katowniach ub.

  Ludzie mysla, ze przeciez moga pojsc do GPC ale to przeciez malo prawdopodobne. Tam moga pracowac rozni Namiotejrzy ale oni to zrobia za garsc ryzu. Sakiewicza nie podejdziesz od strony ideolo („You can’t bullshit the bulshitter”), bo on sprzedaje to samo taniej i szybciej. Alternatywa dla nich to glodowka w niszowych fermach internetowej prawicy.

 13. hlb
  09/11/2012 o 10:38 am

  taboret :
  Alternatywa dla nich to glodowka w niszowych fermach internetowej prawicy.

  Ale to byłaby głodówka full time. A teraz na prawicy #hipst są głodówki rotacyjne.

 14. axolotl
  09/11/2012 o 2:11 pm

  o, a tymczasem red. Wróblewskiego chyba nie chcą nigdzie zapraszać, albo przynajmniej, w odróżnieniu od Czarka nie łasi się do wszystkich reżiomowych i niereżimowych redakcji, więc opublikował oświadczenie na yt. niestety trwa długo, a nie mam jak obejrzeć, więc posiłkując się tylko skrótem od redakcji s24, wnoszę, że Wróblewskiego cechuje żalazna prawicowalogika. Seremet bowiem miał powiedzieć, że wykryli „wysokoenergetyczne cząsteczki, które mogą wchodzić w skład materiałów wybuchowych” (brzmi dość głupio btw) oraz „prokuratura nie jest w stanie stwierdzić jakiego rodzaju są to cząsteczki”. I z tego Wróblewski wywnioskował, że mu tezy artykułu Gmyza Seremet potwierdził, bo Seremet: „Ani razu nie zasugerował, że mogą wskazywać na inne pochodzenie niż materiały wybuchowe”.

  Niech mi Wróblewski określi wartość logiczną zdania: „red. Wróblewski może być głupkiem”.

  A później się przyznał do tego co w sumie wiadomo od początku, czyli że opublikowali niesprawdzone informacje, bo chcieli być pierwsi i się bali, że ich Sakiewicz, który weryfikację informacji ma w głębokim poważaniu, wyprzedzi.

  aha. url. http://redakcja.salon24.pl/462271,specjalne-oswiadczenie-tomasza-wroblewskiego-na-youtube

 15. axolotl
  09/11/2012 o 2:24 pm

  o nie, przepraszam, jeszcze jedno. okazuje się, że Wróblewski opublikował oświadczenie, żeby zdradzić Gmyzowe źródła i pozwolić działać seryjnemu samobójcy.
  http://hakir.salon24.pl/462298,zrodla-cezarego-gmyza

  na deser, na uwagę zasługuje w szczególności orgazm jednego z pacjentów pod tekstem:
  „Biedna Polsko, oni już na żywca i otwarcie Cię gwałcą.”

  Czad.

 16. sickofitall
  09/11/2012 o 3:19 pm

  Koledzy tu o poważnych sprawach, a tymczasem przeciętne żuczki rozwiązują sobie quiz z głównej strony gazeta.pl
  http://www.plotek.pl/plotek/1,95599,12820661,Co_wiesz_o_Natalii_Siwiec__Sprawdz_sie_.html

  Pytanie pierwsze: Ile miała lat Natalia Siwiec, kiedy straciła dziewictwo? #upadekpolskiegodziennikarstwa

  Jakieś pomysły na nowe quizy?

 17. hlb
  09/11/2012 o 3:41 pm

  axolotl :
  o nie, przepraszam, jeszcze jedno. okazuje się, że Wróblewski opublikował oświadczenie, żeby zdradzić Gmyzowe źródła i pozwolić działać seryjnemu samobójcy.
  http://hakir.salon24.pl/462298,zrodla-cezarego-gmyza
  na deser, na uwagę zasługuje w szczególności orgazm jednego z pacjentów pod tekstem:
  “Biedna Polsko, oni już na żywca i otwarcie Cię gwałcą.”
  Czad.

  To jest jakiś strasznie pojechany rodzaj fetyszyzmu. Podążyłem w ślad za tym komcionautą i widzę, że ma blogasia, na którym jeszcze niedawno odbywał się srogi sajens smoleński. Niestety, coś mu przez wakacje siurek oklapł.

  http://afortiori.salon24.pl/

  Swoją drogą, widzę że polska polityka teraz odbywa na Twitterze i Youtube. Wizualizuję sobie, że niedługo najważniejsze zwroty akcji będą się dziać na Foursquare i Chatroulette.

 18. guma123
 19. hlb
  09/11/2012 o 5:17 pm

  O’kuffa kliknąłem tego Wróblewskiego na jedynce S24. Dowiedziałem się, że Gmyz jest #niegupisynek. Bo Najsztub. I jescze bo fujara Clintona. Dałem radę tylko 4 minuty. A i to w tle, jednym uchem. A licznik pokazywał, że Wróblewski pierdolił na jednym wdechu przez kolejne 20 minut!

  Sorry, ale jak się chce skutecznie powiedzieć publiczności, że winni są koledzy, nie ja, a najbardziej Najsztub, Clinton i lewicowa propaganda, to należy to robić krótko. 30 sekund max. Potem atencja słuchacza spada do 0.

  BTW, ten żałosny farmazon obronny też potwierdza moją tezę, że nawet jak człowiek ma coś ważnego do powiedzenia, to polska fraza, polska składnia i woggle cały język polski – to wszystko i tak wpierdoli go po same jaja w muliste dygresje. Już w drugim zdaniu.

 20. An diego
  09/11/2012 o 6:08 pm

  co za buce tu piszą ,

 21. jaja
  09/11/2012 o 6:59 pm

  hlb :
  O’kuffa kliknąłem tego Wróblewskiego na jedynce S24. Dowiedziałem się, że Gmyz jest #niegupisynek. Bo Najsztub. I jescze bo fujara Clintona. Dałem radę tylko 4 minuty

  Masz całość – nazwana case study, przetykana przykładami historycznymi różnych wpadek dziennikarskich (to pominięte) – tak opowiada Tomasz Wróblewski:

  zaczął od… Gazety Wyborczej (że u niej też kiedyś pobili murzyna)

  materiał mieli tydzień przed publikacją

  źródła CG w prokuraturze

  znał najważniejsze nazwiska źródeł Gmyza

  swoją głupotę rednacza tłumaczy inną głupotą „pewnie zamach?!” (bez wzgl. na konsekwencje ofc)

  nie wiem czy do dziennikarki GW dotarła ta informacja ale jeśli dotarła, to czy zabrakło jej dziennikarskiej ciekawości czy… może podporządkowała ją „poczuciu odpowiedzialności”

  Martyniuk: nie tylko Rzepa wie o sprawie

  myślę, że tak było, jak znam życie, część dziennikarzy drążyła ten temat a część próbowała zamieść go pod dywan (my byliśmy ci lepsi)

  Hajdarowicza powiadomiono zaraz po wyjściu Wróblewskiego z redakcji do Seremeta

  chciał się dowiedzieć, czy prokuratura rzeczywiście ma ekspertyzy i czy było spotkanie z Tuskiem w tej sprawie

  TW powiedział od razu do Seremeta: mamy info o śladach materiałów wybuchowych na wraku i spytał: czy istnieje w ogóle taki temat?

  Seremet: tak, mamy taką informację od kilkunastu dni, wiemy o wysokoenergetycznych cząsteczkach, które mogą wchodzić w skład materiałów wybuchowych () nie są w stanie stwierdzić jakiego pochodzenia są te cząsteczki (jak w myślach, może pozostałość po wojnie, może transport na lotnisku…). Trzeba poczekać na ekspertyzy, m.in. próbek ziemi z okolic wraku

  ani razu nie zasugerował, że te cząsteczki mogą wskazywać na inne pochodzenie niż materiał wybuchowy (perfumy czy namiot)

  wiedzieliśmy, że ta informacja, prędzej czy później, wycieknie. Wiedzieliśmy, że część prokuratorów postanowiła szybko pochwalić się odkryciami

  —dygresja—
  już teraz wiemy, że za mało było pracy zespołu (ludzi przygotowujących tekst) przy dokładnym analizowaniu tych cząstek wysokoenergetycznych, czy sa równoznaczne z trotylem, nitrogliceryną… to był błąd – dlatego oddałem się do dyspozycji Rady Nadzorczej
  —koniec dygresji—

  wychodząc, przed pokojem Seremeta, zobaczył siedzącego prokuratora od postępowań dyscyplinarnych

  wychodząc z prokuratury widział służbowe auta przywożące prokuratorów

  po powrocie od Seremeta, dowiaduje się od prezesa Godłowskiego, że Hajdarowicz postanowił wrócić wcześniej z Barcelony aby być na miejscu w czasie publikacji

  Godłowski: teraz razem wszyscy powinniśmy porozmawiać, połączyli się przez Skype z Hajdarowiczem, TW przekazał, że źródłem CG są trzej prokuratorzy, opisał kim są w strukturze, jedna osoba spoza prokuratury ale wszyscy mieli dostęp do dokumentów (żadnych nazwisk), H. wyraził przyzwolenie na publikację

  zanim wyszedł od Godłowskiego zaczał [pieprzyć] od, że „wszystko zaczyna się tak składać” (chodziło o samobójstwo Musia… i tu powinna zapalić mu się czerwona lampka (bo nic nie jest takie oczywiste, proste)… ale się nie zapaliła

  —dygresja—
  inni dziennikarze łamali ludziom kariery/życie, my nikomu nie złamaliśmy (tym trotylem), czy ta sprawa powinna być pretekstem do żądania podania źródeł? [pyt.ret.]

  zastraszanie dziennikarzy, grożenie odpowiedzialnością finansową to dalej jest troska o standardy etyczne czy własne interesy, które mogą szwankować po niewygodnych tekstach; wymuszanie na dziennikarzach większą wrażliwość na to co jest dobre dla wydawcy (czy nie tak było w aferze Rywina [kolejny raz o GW])
  —koniec dygresji—

  po rozmowie z prezesami, TW pobiegł na górę do redakcji i zebrał zespół, który miał dopracować szczegóły tekstów

  tutaj już wszystkie działania były zgodne ze sztuką, zarówno praca zespołu jak i wcześniejsze rozmowy z wydawcą/prezesem – to może nie jest działanie rutynowe ale… może rzutować na całe wydawnictwo – jest to kinieczne

  cały czas nie dawało nam spokoju w redakcji, co tak naprawdę wykryły te czujniki w Smoleńsku, jaki był to rodzaj materiału wybuchowego. W pierwszej wersji tekstu pojawił się trotyl C4, coś co nie istnieje. Czarek nie potrafił tego wyjaśnić, powiedzieliśmy: idź, sprawdź, doprecyzuj. Poszedł dzwonić.

  TW zbiegł do Godłowskiego, rozważali czy dawać tekst jeszcze na pierwsze wydanie (bo bali się przecieków z drukarni) ale ponieważ w drukarni i tak nie upilnują a tekst wymaga pracy, pójdzie on na drugie wydanie (warszawskie)

  poszedł z powrotem na 3 pietro do redakcji. CG był po serii telefonów, wciąż trwało spotkanie prokuratorów i informator mógł spotkać się dopiero po 20:30 (siedził na naradzie, która zaczęła się po wyjściu TW od Seremeta)

  przed 22:00 CG wrócił ze spotkania zapewniając: tak, to był trotyl, na pewno trotyl

  ten dzień zakończył się dla TW w domu Hajdarowicza obok redakcji (wcześniej wrócił z Barcelony); długo rozmawiali, po północy, o konsekwencjach publikacji, obawiali się nagonki – ale wtedy do głowy TW nie przyszło, ze wsród głównych oskarżycieli będzie sam wydawca, anie wtedy ani kiedy opublikowaliśmy nasze „pomyliliśmy się”

  —dygresje końcowe—
  rozumiałem, ze zabrakło nam precyzji, to fatalnie zaważyło na wiarygodności tekstu, redakcji, moim; należało to natychmiast wyjaśnić; to nie oznacza, ze jak nam sugerowano kłamaliśmy, manipulowaliśmy, coś chcieliśmy wywołać, sprowokować; nieprawdą jest też, ze z czegokolwiek się wycofaliśmy jeśli chodzi o przeprosiny, faktycznie z tekstu sprostowania wypadło w pewnym momencie słowo „pomyliliśmy się” ale sens pozostawał ten sam – ktoś redagując kolejną wersję, pominął to słowo, ale żeby nie było watpliwości w komentarzu TW jeszcze wieczorem zamieszczonym na stronie potwierdziłem, ze pochopnie napisaliśmy o trotylu zamiast o cząstkach wysokoenergetycznych, które mogą ale nie muszą na niego wskazywać

  dzisiaj… [dalej już tylko duma, dlaczego go/innych zwolnili, czy naprawa wpadki czy polityka czy włotewa; płacze, że mu się 26 lat życia dziennikarskiego rozsypało bo podważono jego wiarygodność]

 22. cyncynat
  09/11/2012 o 11:06 pm

  a ja w jakis sposob doklikalem sie do Brzezinskiego, ktory chyba sugeruje ze sprawa trotylu jest rosyjska prowokacja: http://wyborcza.pl/1,75248,12822260,Prof__Zbigniew_Brzezinski___Szkodliwe_bzdury_o_zamachu_.html

  polskosc to choroba umyslowa,

 23. 09/11/2012 o 11:59 pm

  Użyto brzytwy. Jak jednak wiadomo, gdy używa się jej zbyt często, gry próbuje się nią kosić trawę, z czasem się tępi.

  Michał „Awaria budzika” Karnowski.

  http://wpolityce.pl/dzienniki/jak-jest-naprawde/40293-zmiana-w-sondazach-jest-ale-bedzie-chwilowa-jakosc-rzadow-sie-bowiem-nie-zmienia-a-brzytwa-histerii-medialnych-juz-sie-tepi

 24. 10/11/2012 o 12:35 am

  Teraz lustrują świętego Zbiga… ech może być z tego lol

 25. hlb
  11/11/2012 o 1:18 am

  @jaja

  Bardzo ci dziękuję. Wykonałeś gigantyczne dziennikarstwo śledcze, żeby się dokopać o co tam chodzi. I nie chciałbym być niegrzeczny, ale muszę stwierdzić, że i tak poddałem się na drugim akapicie.

  Mam podejrzenie, że ten Wróblewski może nawet ma tam do przekazania jakąś własną wersję historii, którego nikt nie chciał wcześniej wysłuchać. Być może jest straumatyzowanym człowiekiem, którego ktoś wysłuchać powinien.

  Ale, kuffa, nie ja. Ja jestem tylko zwykłym klikaczem z jutuba, który nie ma dla niego 24 minut na straszliwie smutne, mętne i zwyczajnie nudne pierdolenie. Nawet jeśli on je nazwie „kejsstadi”.

  Sorry, jutub to strasznie brutalne środowisko. Nie dla ludzi z butthurtem.

 26. 29/01/2013 o 8:19 am

  Hi to every body, it’s my first visit of this weblog; this website contains awesome and really fine information designed for visitors.

 27. 05/03/2013 o 5:39 am

  I’m impressed, I have to admit. Seldom do I encounter a blog that’s both educative and interesting, and let me
  tell you, you have hit the nail on the head. The issue is an issue that not enough folks are speaking intelligently about.
  I’m very happy that I came across this in my search for something regarding this.

 28. 08/03/2013 o 7:56 pm

  Undeniably imagine that that you said. Your favourite justification seemed to
  be on the internet the simplest thing to be aware of. I say
  to you, I definitely get irked while folks think about concerns that they
  plainly don’t know about. You controlled to hit the nail upon the highest as neatly as outlined out the entire thing with no need side-effects , people can take a signal. Will probably be again to get more. Thanks

 29. 15/03/2013 o 4:34 pm

  It’s an awesome post in favor of all the online users; they will obtain benefit from it I am sure.

 30. 18/03/2013 o 6:23 am

  Wow that was unusual. I just wrote an really long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again.
  Anyhow, just wanted to say wonderful blog!

 31. 19/03/2013 o 7:06 am

  Excellent post. I was checking constantly this weblog and I’m inspired! Very helpful information specifically the final part :) I take care of such information a lot. I was seeking this particular information for a long time. Thank you and good luck.

 32. 19/04/2013 o 12:54 pm

  Eller vil du avtale et møte der du møter en helt fremmed bare
  for å knulle. Det er de tingene vi vanligvis tenner på og fantaserer
  om. Meld deg på knull kontakt og finn din sextreff allerede i dag.

 33. 20/04/2013 o 12:33 pm

  My brother recommended I might like this blog. He was
  entirely right. This post truly made my day. You can
  not imagine simply how much time I had spent for this info!
  Thanks!

 34. 29/04/2013 o 2:47 am

  Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your website, how could
  i subscribe for a blog site? The account helped me
  a acceptable deal. I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept

 35. 02/05/2013 o 7:41 pm

  Hello there, just became alert to your blog through Google,
  and found that it is truly informative. I am gonna watch out for brussels.
  I’ll appreciate if you continue this in future. Many people will be benefited from your writing. Cheers!

 36. 03/05/2013 o 2:00 am

  I have read some excellent stuff here. Certainly value bookmarking for
  revisiting. I wonder how a lot effort you set to make
  this type of excellent informative website.

 37. 03/05/2013 o 2:30 am

  Thanks for the marvelous posting! I definitely enjoyed reading it,
  you are a great author. I will ensure that I bookmark
  your blog and may come back from now on. I want to encourage
  continue your great work, have a nice evening!

 38. 31/07/2013 o 9:54 am

  They will become a bit more flavorful upon resting, exclusively as soon as a few hours or the upcoming day,
  after that might be warmed up as part of the toaster range.
  Try in order to consume nuts and seeds you have to shell your self to be able to moderate exactly
  how many your consume. Taste like dairy milk used in numerous Paleo meals.
  Recently there is actually no impression to reduce the meals but to move the meals.

 39. 21/12/2013 o 2:58 pm

  Incredible! I’m genuinely enjoying the design of
  your site. Are you using a custom made template
  or is this readily available to all
  individuals? If you don’t want to say the name of it out
  in the
  general public, please be sure to
  contact me at: franciscalovejoy@bigstring.com.
  I’d really like to get my
  hands on this template! Thank you.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: