Strona główna > felietonik > Dzionek zleciał

Dzionek zleciał

Zabawne jak ci, co wyśmiewają głupotę „Dnia z okazji czegoś tam czegoś”, daliby się werbalnie pokroić za „Dzień rotmistrz Pileckiego”. Albo „Dzień brata, bratowej i dwadzieścia parę osób”. Zabawne jak Radziszewska, przyznając prawo odmowy gejom zatrudnienia w szkołach katolickich, uważa, że nie kieruje się żadną ideologią. Nawet ideologią wolnego wyboru. Zabawne jak Warzecha kieruje jakieś postulaty do prezydent Warszawy, chociaż sam jest wyborcą z Piaseczna. I w Warszawie nie płaci nawet podatków. Zabawne jak rozchwytywany ekonomista Rybiński narzeka, że polskie państwo nic przedsiębiorcom nie dało, by zaraz potem biadolić, że lada moment się skończy dofinansowanie z Unii. Pewnie to nie urzędnicy, ani politycy, tylko ci zaradczy przedsiębiorcy załatwili te całe dofinansowanie z Unii. Zabawne jak  śledczy wzięli do roboty i zaczęli aresztowania, gdy słudzy Chrystusa już niema wszystko zdołali wyłudzić. Choć o SBeckim łapówkarzu wiedziano od lat co najmniej siedmiu. Zabawne jak Wildstein myśli, że winę za łapówkarstwo w Kościele ponosi wyłącznie brak lustracji, choć właśnie w moim rodzinnym Łowiczu okazało się, że „czarni” z radia Victoria fałszowali księgowość, bynajmniej nie przy pomocy Służby Bezpieczeństwa. Zabawne w jakiej atmosferze wyrzuca się z PO, a w jakiej z PIS. Nawet jeśli to tylko teatr dla gawiedzi. I tylko nowa partia Palikota nie jest zabawna. Bo cały czas nie wiem, czy głosując za oportunistycznym antyklerykałem, jest sens popierania ideologicznego wolnorynkowca?

Reklamy
 1. Ejczbibi
  23/09/2010 o 10:29 pm

  A na zakończenie dzionka masz dobranockę Terlika z P24:

  http://terlikowski.salon24.pl/232238,nieomylnosci-sedziowskiej-czas-powiedziec-nie

  I choćbyś się nie wiem jak wysilał, niczego równie zabawnego nie stworzysz.

 2. 23/09/2010 o 10:42 pm

  He, he, he, on jest zajebisty. Nawet tytuł ma nieświadomie komiczny. Ale chyba się czymś zaraził:

  „Biskupka (rzecz dotyczyła państwowego Kościoła Ludowego) postanowiła go zwolnić z funkcji proboszcza.”

  Jaka „biskupka”, nie dajmy się lewackiej poprawności politycznej !!!

  BTW Też uważasz, że ten organista powinien zamiast żony i dziecka zostawić (Gosiewski, Dorn, kurwa), te dziecko zgwałcić, by być przeniesionym na inną parafię, najlepiej odzyskaną przez Komisję Majątkową?

 3. Ejczbibi
  23/09/2010 o 10:52 pm

  Ależ. Organista powinien był zastrzelić żonę, zamiast się z nią rozwieść. W końcu, cytując klasyka, „warto przypomnieć, że dla dziecka rozwód rodziców jest większą traumą niż śmierć jednego z nich”.

 4. 23/09/2010 o 11:01 pm

  Kurwa, jaki on jest głupi. Zamordować żonę, zgwałcić dziecko, a potem pod krzyż na Krakowskie Przedmieście.

 5. adas
  23/09/2010 o 11:45 pm

  „Dzień jak co dzień w korpusie marines”. Ale ciekawią mnie następstwa. Bo czyż na przykład niezależni publicyści, a nawet może sam salon.244444 (euro), nie będą za chwilę Palikota promować jako tego, który może zatrzymać Tuska?

  Czy niezależni publicyści, którzy mawiają iż zdradzenie orientacji seksualnej rzecznika Tego i Tamtego jest zgodne z podręcznikiem sorvoir coś tam coś tam, będą teraz dodawać pod wywiadami frazy w rodzaju: zdradza żonę, rozwodnik, bije dzieci? Np. w wywiadach z obrońcami tradycyjnej rodziny…

  Albo na ten przykład, czyż duńska sytuacja opisana przez Terlikowskiego nie powinno być wykładana w uniwersytecie wolnego rynku?;)

 6. 23/09/2010 o 11:55 pm

  adas :

  nie będą za chwilę Palikota promować jako tego, który może zatrzymać Tuska?

  Mogliby się trzymać wersji, że to machiavelliczny pomysł Tuska na kontrolowaną opozycję, ale to przecież miał być genialny pomysł Jarka. Więc przewiduje, że raczej pójdzie w stronę GRU (Tusk) walczy z KGB (Palikot) o wpływy . Dorota”pożycz na gębę kilkaset tysięcy” Kania już coś tam napisała.

 7. adas
  24/09/2010 o 12:05 am

  Chwila, chwila jeśli Tusk jest z GRU, to to przecież człowiek Niedźwiedzia, a nie Putina! Jak czytałem na którymś blogu, Miedwiediew to reformator, który, ale o tym sza, jak już się umocni to zerwie ze smutą i ruszy na Zachód. Czy jakoś tak.

  No i kto strącił w końcu ten cholerny samolot?

 8. zatroskany_o_polske
  24/09/2010 o 1:08 am

  „Zabawne jak Wildstein myśli, że winę za łapówkarstwo w Kościele ponosi wyłącznie brak lustracji,”

  he! he! Panie Wildstein nie było SB-eków, były przekręty.
  – Bo był Kościół Katolicki i jego wyznawcy!!!

 9. zatroskany_o_polske
  24/09/2010 o 1:22 am

  adas :
  , będą teraz dodawać pod wywiadami frazy w rodzaju: zdradza żonę, rozwodnik, bije dzieci? Np. w wywiadach z obrońcami tradycyjnej rodziny…

  To w takim razie tablicę pamiątkową poświęcona I Obrońcy Moralności RP, Kawalerowi Krzyża Komandorskiego z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski i pośmiertnie Krzyża Wielkiego Orderu Odrodzenia Polski, dr hab. Januszowi Kurtyce trzeba będzie przerobić pod kątem jego nocnych prac z Katarzyna Hejke na rzecz odnowy moralnej Polaków.

 10. Ejczbibi
  24/09/2010 o 2:03 pm

  http://terlikowski.salon24.pl/232364,list-otwarty-do-donalda-tuska

  Weszło temu Terliku na odcisk. Ani słowa o rezygnacji z jakże nieliberalnej dotacji oświatowej dla szkół katolickich, jak ograniczanie ingerencji państwa, to konsekwentnie, niech sobie propaguje swoje zdrowe poglądy za swoje zdrowe pieniądze.

 11. 24/09/2010 o 2:30 pm

  Hłe, hłe odbieranie kasy szkołom katolickim, albo odbieranie szkołom katolickim możliwości selekcji najlepszych uczniów do komuna i brak wolności. Zmuszanie by respektowały ogólnopaństwowe zasady w zamian za fundowaną kasę też. Generalnie chodzi o starą, katolicką tradycję: dajcie kasę i spier…

 12. Ejczbibi
  24/09/2010 o 2:49 pm

  Heh, ja jestem za tym, żeby młody Terlikowski się uczył, że świat stworzyło wielkie Mzimu 6500 lat temu, a geje dodają krew niemowląt do macy czy jakoś tak ale:

  – zero dotacji oświatowej
  – pensje nauczycieli (w tym katechetów) ze ściepy wolnych od przymusu ideologicznego rodziców
  – podatki i czynsze samorządowe po stawce komercyjnej, a nie preferencyjnej oświatowej, etc.

  I wtedy prosze bardzo, wolnoć Terlikowski Tomku w swoim domku. Oczywiście gdyby Terlikowski junior chciałby skorzystać z usług lewackiego szkolnictwa wyższego, musiałby zdać egzamin wstępny i zademonstrować znajomość programu nauczania w szkołach opanowanych przez cywilizację śmierdzi, więc o karierze w medycynie musiałby zapomnieć, ale to drobne wyrzeczenie w zamian za wolność od przymusu ideologicznego i uchronienie Terlikowskiego seniora przed koniecznością na przykład odstrzelenia ślubnej.

 13. 25/10/2013 o 9:17 pm

  When you are liquidation sale 84th and brentwood looking to complement your 99-cent items
  with closeout and liquidation merchandise deals.
  Stores sometimes buy at a liquidation sale through their web site while
  supplies last. And this isn’t the first time Bimbo has tried to liquidation sale 84th and brentwood save Twinkies.
  The number of colours which can be displayed is called the colour depth.
  Hedge funds typically don’t offer clients minimum returns
  due to the vagaries of the market.

 14. 27/04/2014 o 5:25 am

  Admiring the commitment you put into your website and in depth information you offer.
  It’s awesome to come across a blog every once in a while that isn’t the same out of date rehashed material.

  Great read! I’ve saved your site and I’m adding your RSS feeds to my Google account.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: