Strona główna > felietonik > Przebrała się miarka, pogonili Gierka?

Przebrała się miarka, pogonili Gierka?

Ni katastrofa, ni Smoleńsk, ni Ruskie, ni zamach, ni urlopy, ni „niezależni dziennikarze prawicowi”, ni Gierek, ni lizanie postkomuchom, ni wygrana debata, ni martadela z Platformy – jeśli Jarek rzeczywiście przegrał te wybory, to nie wiem, jakie on może wybory wygrać? Chyba będzie musiał pijanego Tuska w ruskim mundurze posadzić za kierownicą jakiegoś autokaru z dziećmi, bo lepszego zbiegu okoliczności i słabszego konkurenta niż Komorowski po Smoleński, trudno sobie wyobrazić. Prawdopodobne zwycięstwo Bronka – sołtysa to miłe zakończenie tego koszmarnego weekendu, z mundialowymi porażkami niemal wszystkich mych „faworytów” i spieprzonym urlopem, który trzeba było na moment przerwać. Ale o tym, jak bardzo męczy mnie RPA 2010, później, teraz krótka wizyta w psychiatryku, w którym po pierwszym obuchu w łeb, zaczyna się udowadnianie, że Jarek nawet jak przegra, to i tak wygra. A kto wie, może nawet całe te wybory przegrał specjalnie?

Reklamy
 1. 05/07/2010 o 7:08 am

  Dzieją się rzeczy cudne. Babcia Bochwic roi o projektach wysiedleń na miarę Stalina i Hitlera ( Proponuję tych, co głosowali na Komorowskiego, przenieść na ukochany wschód Polski; niech popróbują. Tych ze wschodu, co głosowali na JK, przenieść na zachód Polski – niech odetchną. Za 10 lat ci ze wschodu też będą głosowali na prawdziwą Polskę.), w międzyczasie będzie składać protesty wyborcze, bo nie otwierają się jej jakieś pliki z internetu. Ayatoyah wypisał się z piaskownicy, bo Janke nie dość długo trzymał jego teksty na głównej (i dlatego, tylko dlatego Prawdziwy Prezydent przegrał z Liderem Sondaży). FYM razem ze Sciosem ogłosili przekręt wyborczy. Zaraz będą werbować do partyzantki.

  Kontakt z urną zapłodnił umysły poetyckie. Sypnęło liryką. Krótkimi, dosadnymi epigramatami najczęściej.

  Puste Naczynie albo powrót do Prawdziwych Wartości .
  Ta pozorna przegrana jest dopiero początkiem wielkiej wygranej.
  Ta obłuda i ten fałsz musi się kiedyś skończyć

  (Wiesław Płocharczyk)

  Nowa Pawlikowska – Jasnorzewska (Urszula Domyślna) napisała zaś tak:
  Nie ma Prawdy.
  Nie ma wyboru.
  Nie ma nadziei.
  Nie będzie litości dla pokonanych.
  Nic już nie będzie.

  Poza tym wiele pereł prozą, z których wynika, że prawdziwe, moralne zwycięstwo nie może być odebrane za pomocą jakichś sfabrykowanych wyników z komisji wyborczych, w których siedzą kontrolowani przez WSI potomkowie zsowietyzowanych fornali oraz inni pożyteczni idioci.

 2. 05/07/2010 o 7:23 am

  Aż żałuje, że na ten urlop wracam, bo dzień z p24 zapowiada się cudnie. Jak ktoś może to proszę o wklejki i linki, salon właśnie startuje w kosmos.

 3. 05/07/2010 o 8:39 am

  Ktoś nie wziął lekarstw. P24 rządzi: Nowemu prezydentowi nie podałbym ręki. Mydło antybakteryjne jest słabo dostępne. i dalej: Powtórzę też myśl Piłsuckiego, przegrać a nie poddać się to już jest zwycięstwo. Przeciwnikom opłaciła się krew elity kraju, wiele razy już tak było. Opłaciła się zabójcom i ich stalinowskim poplecznikom krew powstańców i dzieci Warszawy. Nie zawsze dobro odrazu zwyciężą. Larum, larum, Rzeczpospolita w niebezpieczeństwie. (Autor zaznacza jeszcze Nie potrzebuję żadnej akceptacji, ważne dla mie jest to co uważam słuszne i wartościowe)

 4. T.
  05/07/2010 o 8:47 am

  Warto czytac Psychiatryk w takie dni – czlowiekowi sie od razu nastroj poprawia:
  (Komorowski pisany cyrulica) ostatecznie wygrał. No cóż, WSI-owy Gajowy chyba ostatacznie zostanie doholowany przez wszystkie siły witalne tego kraju, jakie uruchomiono przeciw 1 człowiekowi, Jarosławowi Kaczyńskiemu. Iście Pyrrusowe zwycięstwo, kto wie czy nie przekręcone.
  Ja mam tylko nadzieję, że funfle komorry po północy nie spali – jest tedy szansa, że Wajda zesrał się ze strachu a „profesor” Bartoszewski udusił się własną pianą.
  Czas rozpisać referendum i podzielić ten kraj – na rdzenną Polskę i protektorat sowiecko-niemiecko-żydowski.

  Jesli moge, to ja chcialbym zyc w zydowskiej strefie okupacyjnej. Da sie zalatwic?

 5. 05/07/2010 o 8:51 am

  No pewnie, że nie potrzebuje, PiłSUCki mówi samo za siebie. Btw jak tam pogromca sondaży Łazarz Łażący? Znajazł już kolejne Grupenfuchrer KAT.

 6. 05/07/2010 o 8:56 am

  Ja też chce i koniecznie proszę o wizy. W końcu rdzenna Polska na pewno nie chce do Uni Jewropejskiej, to jej można skutecznie w tym pomóc.

 7. 05/07/2010 o 9:38 am

  galopujący major :
  (…) jak tam pogromca sondaży Łazarz Łażący? Znajazł już kolejne Grupenfuchrer KAT.

  Łazarz z 22:10: W rzeczywistości to Kaczyński wygrał wybory Prezydenckie (…) Tak mi podpowiada moja intuicja, a także wewnętrzne przekonanie

 8. 05/07/2010 o 11:01 am

  Bosze, że tam jest tyle idiotów, to nawet ja nie przypuszczałem, a przecież samozwańczym ekspertem jestem i od Psychiatryka i od prawicowej blogosfery:), której nawet historię miałem zamiar w wersji kabaretowej spisać.

  A psychiatryk ma nowy pomysł, już nie to, że wygrał kaczyński, teraz udowadniają, że przekręt i oszustwo wyborcze. (bo nie było jakichś kart, na których było widać, czy ktoś głosował w I turze)

  A wczoraj oczywiście zdązyli rytualnie obrazić głosujących na Komorowskiego i stwierdzić, że to zdrajcy, idioci, wg kolegi Nicponia zaś nawet kurwy:)

  A niejaki Łukasz Warzecha na to u RRK napisał, że on więcej chamstwa widzi u zwolenników BK niż JK.

  jakoś mnie w jego wykonaniu nie dziwi.

  A ja oczywiście wypisałem się z tej rozgrywki o zagłosowałem na obu panów K.:), a co mi tam, nie mogłem sioę przemóc i zagłosować na jednego.

  P.S. Pisz o mundialu:), ja siem lekko wkurwiłem, że Brazylia odpadła, no i Paragwaju mi szkoda…
  Ale poza tym to akurat bardzo mnie cieszy odpadnięcie Włoch, Francji i Anglii, a i pewnie Dojczland górą, więc ogólnie na plus:)
  Finał Dojczland-Urugwaj widzę ja ogromny:)

  pzdr

 9. 05/07/2010 o 11:07 am

  Aaaa, jeszcze jeden trend zauważyłem zbiorowy w Salunie, emigracja:)

  I to nie z Salonu, ci „patrioidioci” z Polski chcą emigrować.

  Kurwa, jak można być tak ślepym i partię i wodza z Polską utożsamiać?

  A oburzali się jak ktoś porównywał Polskę lat 2005-2007 do państwa totalitarnego czy pisał, że ludzie emigrują przez Kaczyńskich.

  A teraz gupki robią to samo…

  Żenada, i to jej najgorszy rodzaj, bo żenada, która nie ma poczucia swej żenady:)

 10. adas
  05/07/2010 o 11:54 am

  Grzesiu, a dokąd chcą emigrować? Napisali? To może być naprawdę ciekawe.

 11. 05/07/2010 o 12:02 pm

  Czytam w Wyborczej politologów, a tam, jakbym Grzesia Wszołka czytał, że niby Jarek odniósł sukces. Otóż największy „sukces” dla PiS zdarzył się 10 kwietnia, co przyznawali nawet PiSowcy. I Jarek ten sukces spieprzył.

 12. 05/07/2010 o 12:04 pm

  Jak to gdzie? Do Pewexu po azyl polityczny.

 13. adas
  05/07/2010 o 12:09 pm

  Majorze, nie do końca.

  Moim zdaniem celem, jeśli nie samego Jarka, to przynajmniej części przydupasów, był wynik w okolicach osiągniętego. Jako mocna trampolina do wyborów parlamentarnych. Imho, dla części PiSu najlepszym rozwiązaniem jest dokładnie taka porażka. Na tym wyniku można budować mit: „mieliście wszystkie media, sfałszowaliście wybory, Putin dzwonił” a i tak wygraliście tylko kilkoma promilami. A w 2011, zgodnie z zasadą, ze walczymy z monopolem władzy;), trza zagłosować na PiS.

  Mnie ciekawi czy wyniki tych wyborów przełożą się na przyszłość. Czy lewica wyszła z kwarantanny czy wynik Pawlaka może jednak pociągnąć PSL poza Sejm czy… kilka pytań jest. Złą oznaką jest dalsze pogłębienie podziału polityki na parlament i pozaparlament.

 14. adas
  05/07/2010 o 12:10 pm

  A skąd majom dolary lub (albo mi się pieprzy albo była taka możliwość u kresu preIII RP) niemieckie marki? Od Nicponia?

 15. saff
  05/07/2010 o 12:25 pm

  Mortadela, a nie martadela.

 16. 05/07/2010 o 12:34 pm

  adas – celem była wygrana, widziałeś niezależnych polityków prawicowych. Wysokie poparcie to było minimum które leżało na ulicy – patrz solidarni Janka P. I te postsmoleńskie ożywienie to jest żelazny kapitał, ale żadna w tym zasługa Jarka. No chyba, że to on strącił samolot.

 17. Marian Zmyślony
  05/07/2010 o 12:39 pm

  Witam,

  o ile podzielam Twój pogląd, że Jaro jest niewybieralny (choć przez chwilkę uwierzyłem ;-) )skoro nie wygrał w tak sprzyjających okolicznościach i z tak słabym, fatalnym, rywalem, to nie rozumiem radości ze zwycięstwa Komorowskiego? Aż tak bardzo leży ci na sercu tradycja szlachecka, hehe?

  Teraz już jestem pewien, że Kaczor żadnych wyborów już nie wygra. Dopóki będzie w polityce, dopóty PO będzie bezkarna. Dlatego ten pałac dla niego to była jakaś opcja.
  Wczoraj przeczytałem, że przegrała Polska peerelowsko-azjatycka (na salonie). I tak to będzie wyglądać. Towarzystwo „plastikowo-warszawskie” się w końcu obwoła panami ciemnoty. A Ty się z tego cieszysz?
  Widać fobia antykaczystowska ważniejsza niż lewicowe podejście, hehe.

  Pozdrawiam!

 18. T.
  05/07/2010 o 12:54 pm

  http://niepoprawni.pl/blog/164/palikot-ty-kanalio

  Mniam, mniam.

  Ktos chcialby zglosic?

  BLACK JACK, 5 lipiec, 2010 – 11:57
  MAM NADZIEJE ZE KIEDYS TEGO PALIGLUPA SPOTKAM W CZTERY OCZY I URWE MU LEB I NASZCZAM DO SRODKA!!!

 19. 05/07/2010 o 12:58 pm

  Adas, no pewnie na ten zgniły zachód chca jechać, gdzie aborcja, eutanazja, pedały, ekologia, prostytucja, feminizm, parytety itd

  Dziwnym trafem jak tam jadą, to zamist tamtejsze społeczeństwa nawracać, to tylko biorą kasę stamtąd, a z trwogą i drżeniem piszę w salunie jak to w Polsce źle.

 20. 05/07/2010 o 1:29 pm

  No nareszcie, witam Marianie, w moich skromnych, lewackich progach. Nie podzielam zachwytów nad Bronkiem, stąd nazwałem go sołtysem, ale też nie wierzę we wszechwładzę PO, bo ich pohamuje PSL.Napieralski dał ciała, bo nic nie dostał, elektorat mu bez jego udziału podzielili, a teraz nawet nie ugra nic na żadnym wecie, bo ich nie będzie. Nie może być języczkiem u wagi, więc jest bezużyteczny, chyba że PSL się wymiksuje. A przegrana Jarka cieszy o tyle, że nadal będzie w PiS i udaremni wszelkie reformy Poncyliuszów, Kowali itp. Nowoczesny PiS z twarzą Igora Janke, a nie Sakiewicza to najgorsze dla lewicy.

 21. Marian Zmyślony
  05/07/2010 o 2:00 pm

  Taki z Ciebie taktyk, hehe. No właśnie, ja bym wolał tego Jarka w pałacu, bo on już stary, zmęczony i niereformowalny. Choć uważam, że jako pierwszy się upomniał o tych „azjatów”, w tym mnie ;-), lata temu. Ale jego czas minął i szkoda, że nie udało się go „zażyrandolować”. A co do Napieralskiego, to on nic nie ugrał, bo nie mógł. Toż spokojnie połowa jego głosów to punkty, za to, „że młody”, „że nowy” itp. Nie ma co się podniecać, że ludziska a lewicę głosowali, bo głosowali na niego. Arułkowicz, to jest przyszły premier. Na moje to ktoś na miarę Kwasa, tylko czy dadzą mu szansę, czy znajdzie protektora? Zobaczymy.
  PSL jako hamulcowy przed zawłaszczaniem wszystkiego, to pycha żart! :-)
  A Komorowski jest fatalny i PO dalej będzie żywić się pogardą „plastików” dla „azjatów”,przykre.

  Pozdrawiam!

  PS. Wierzę w Hiszpanów! W Villę i Ikera przede wszystkim.

 22. 05/07/2010 o 5:25 pm

  „Prawdopodobne zwycięstwo Bronka – sołtysa to miłe zakończenie tego koszmarnego weekendu (itd…)”

  Tyle rozmaitych uczuć w jednym, jedynym zdaniu. Majstersztyk anbiwalencji. :)

 23. zatroskany-o-polske
  06/07/2010 o 1:10 am

  „( Proponuję tych, co głosowali na Komorowskiego, przenieść na ukochany wschód Polski; niech popróbują.”

  Babcia Bochwic nie przypadkiem zdaje się, dała sobie z początku psychiatrykowej kariery ksywę „prosiak”.
  Dopiero dobry człowiek Gw1990 zmienił jej go na obecny :-)

 24. Ejczbibi
  06/07/2010 o 2:47 pm

  galopujący major :
  Aż żałuje, że na ten urlop wracam, bo dzień z p24 zapowiada się cudnie. Jak ktoś może to proszę o wklejki i linki, salon właśnie startuje w kosmos.

  Mój ulubiony jest autorstwa niejakiego (niejakiej?) godziemby, u Ściosa oczywiście:

  „Skoro Niemcy są odpowiedzialni za zbrodnie Hitlera, to także wyborcy Bronisława K. są odpowiedzialni za zbrodnię smoleńską”

 25. 06/07/2010 o 7:38 pm

  @all

  http://coryllus.salon24.pl/204595,ego-toyaha-i-skromnosc-sakiewicza

  mam wrażenie, że nowa napierdalanka wśród salonowej prawicy się szykuje:)

  Zabawnie będzie.

 26. jerry
  07/07/2010 o 12:57 am

  „Nowoczesny PiS z twarzą Igora Janke…” – uwielbiam takie brednie. Zwłaszcza lewackich matołów.

 27. 07/07/2010 o 10:55 am

  Hłe, hłe no Ty i Twoi kumple do blogmedia czy innego prawackiego gówna nie namówilibyście Szczuki, Wrońskiego i Węglarczyka, a Janke namówił i dogdadywał się przez moment z Tokiem. Dlatego tacy jak on Kowal Poncyliusz mogą zabrać PO a nawet SLD, a tacy jak Ty, Maryla, Bielan nabijacie PO i SLD. Im o Was głośniej, tym lepiej. Btw kto tam miał wygrać wybory?

 28. 07/07/2010 o 4:27 pm

  telemach :

  „Prawdopodobne zwycięstwo Bronka – sołtysa to miłe zakończenie tego koszmarnego weekendu (itd…)”

  Tyle rozmaitych uczuć w jednym, jedynym zdaniu. Majstersztyk anbiwalencji. :)

  he, he fakt.

 29. jerry
  08/07/2010 o 12:02 pm

  galopujący major :
  Hłe, hłe no Ty i Twoi kumple do blogmedia czy innego prawackiego gówna nie namówilibyście Szczuki, Wrońskiego i Węglarczyka, a Janke namówił i dogdadywał się przez moment z Tokiem. Dlatego tacy jak on Kowal Poncyliusz mogą zabrać PO a nawet SLD, a tacy jak Ty, Maryla, Bielan nabijacie PO i SLD. Im o Was głośniej, tym lepiej. Btw kto tam miał wygrać wybory?

  Ja nie o tym, lewacki matole, ja o tym, że Jankemu do PiS-u jest tak samo blisko, jak Tobie. Równie dobrze byś mógł napisać „Nowoczesny PiS z twarzą małego Łukaszka”. Taka sama brednia.

 30. cyncynat
  08/07/2010 o 12:11 pm

  Jerry, moze przestan wyzywac o opowiedz nam cos o swoich samochodach. Albo o chociaz o ajfonach.

 31. 08/07/2010 o 1:22 pm

  Jerry Janke to Pisowiec, ale nie kaczysta. Tak jak Zalewski, Dorn, być może Gowin. Nie odróżniasz parti od wodza, stare nawyki jeszcze z 1917r. Ale fakt, tu nie rynsztok tego cinkciarza spod Wrocka, więc lepiej coś o samochodach napisz. Albo o tym jak Łażący głupol przewidział wynik wyborów w II turze.

 32. jerry
  08/07/2010 o 4:25 pm

  cyncynat :
  Jerry, moze przestan wyzywac o opowiedz nam cos o swoich samochodach. Albo o chociaz o ajfonach.

  Jeden dobry powód podaj, lewacki śmieciu, dla którego miałbym Ci odpowiadać. Jeden.

 33. 08/07/2010 o 9:00 pm

  Idź już stąd, męczysz i nudzisz swoim chamstwem. Wróć jak już się nauczysz lepszych manier, choć patrząc na Twoich netowych kumpli będzie tylko gorzej.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: